Wednesday, August 5

बलिउड अभिनेता सलमान खान खेत जोत्दै गर्दा यस्तो अवस्थामा भेटीए (भिडियो)

July 20, 2020 39

काठमाडौं, असार ५ । बलिउड अभिनेता सलमान खानले करोडौँ रकमको आलिसान गाडी चलाएको हामी सबैले देखेका छौँ । तर सलमान खान आँफै खेतमा गएर ट्याक्टर चलाएको एउटा भिडियो अहिले भाइरल बनिरहेको छ ।लकडाउनका कारण फिल्मका कामहरु नभएको मौका छोपी सलमानले अहिले आफ्नै फार्महाउसमा समय बिताइरहेका बेला आँफैले जोतीरहेका छन् ।

सलमान स्वयमले फार्महाउसमा समय बिताइरहेका तस्बिर र भिडियो सामाजिक सञ्जाल इन्टाग्राममा शेयर गरेसँगै अहिले भिडियो सामाजिक संजालमा भाइरल बनिरहेको छ । यसअघि सलमानसँग ज्याकलिन उनको फार्म हाउसमा समय बिताएकी थिइन् ।

यो नि पढ्नुहोस्

काठमाण्डौ – को’रोनाको त्रास । डरको अगाडि मानवता कसरी मौन हुन्छ भन्ने कुरा भारतको कर्नाटकमा भएको एक घटनाले देखाएको छ । कर्नाटकको बेलगाम जिल्लाबाट मन चसक्क घोच्ने भिडियाे बाहिर आएको छ। एक महिला ठेलामा श्रीमानको श,वलाई बोकेर अन्तिम संस्कारको लागि जाँदैछिन् । सबैलाई को’रोना भाइरसको डरले सताइरहेको थियो, त्यसैले ती महिलालाई सहयोग गर्न कोही पनि अघि सरेनन् ।

भारतीय सञ्चारमाध्यमले जनाए अनुसार आफ्ना दुई छोरालाई साथमा लिएर ती महिला लोग्नेको श,वलाई ठेलामा बोकेर अन्तिम संस्कारको लागि गएकी हुन् । स्थानीयबासिन्दाले बताए अनुसार ती महिलाको परिवारमा आर्थिक समस्या छ । एम्बुलेन्समा लैजानको लागि पैसा नभएका कारण उनले त्यसरी ठेलामा राखेर लगेकी हुन् ।

ती महिलाका ५५ वर्षीय श्रीमान् सदाशिव हिरत्तीको घरमै ज्यान गएको हो।मुटु सम्बन्धी बिमारीका कारण उनको ज्यान गएको बताइएको छ। एकजना स्थानीयका अनुसार ती महिलाले सहयोग माग्दा कसैले सहयोग नगरेपछि श्रीमानको शवलाई कपडामा बेरेर अन्तिम संस्कारको लागि लगेकी हुन् । भिडीयो यहाँ लिंकमा छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्