Friday, September 18

अमिताभ बच्चनपछि अब अनुपम खेरको परिवारका ४ सदस्य कोरोना संक्रमित

July 12, 2020 168

मुम्बइ। बलिउड महानायक अमिताभ बच्चन र उनका छोरा अभिषेक कोरोना संक्रमित पुष्टि भएको भोलिपल्टै अर्का दिग्गज बलिउड अभिनेताको परिवारका सदस्यहरु पनि कोरोना संक्रमित भएको पुष्टि भएको छ । अभिनेता अनुपम खेरको परिवारका ४ सदस्य संक्रमित पाइएका छन् । अनुपमकी आमा, भाइसहित परिवारका सदस्य संक्रमित भएका हुन् ।


अनुपमले आइतबार बिहान ट्वीट गर्दै यसको जानकारी दिएका हुन् । अनुपमका अनुसार केही दिन अघिदेखि उनकी आमा दुलारीको स्वास्थ्य बिग्रिएको थियो । परीक्षणका क्रममा उनीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भयो । त्यसपछि अनुपम र उनका भाइ राजुको परीक्षण गरियो । अनुपम नेगेटिभ पाइए तर राजु पोजेटिभ थिए । राजुकी पत्नी र राजुकी छोरी पनि कोरोना संक्रमित पाइएका छन् । भतिजाको रिपोर्ट भने नेगेटिभ आएको छ । अनुपमकी आमालाई कोकिलाबेन अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ ।

Read more

काठमाडौँ- भारतीय सिने जगतका चर्चित अभिनेता अमिताभ वच्चनलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको छ।अमिताभ आफैँले शनिबार राति आफूलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण भएको सामाजिक सञ्जालमार्फत जानकारी दिएका हुन्।

उनले आफू कोरोना भाइरस संक्रमित भएको पुष्टि भएपछि अस्पतालमा आइसोलेसनमा बसेको जानकारी आफ्ना शुभेच्छुकहरुलाई गराएका छन्। उनलाई मुम्बईको नानावती अस्पतालमा भर्ना गरिएको भारतीय सञ्चारमाध्यमले उल्लेख गरेका छन्।

उनले आफ्नो परिवारका अन्य सदस्य र आफूसँग काम गर्नेहरुको पनि कोरोना भाइरस परीक्षण भएको र नतिजा पर्खिरहेको जानकारी पनि गराएका छन्। उनले पछिल्लो दस दिनमा आफूसँग भेटेकाहरुलाई पनि संक्रमणको परीक्षण गर्न आग्रह गरेका छन्।७७ वर्षीय यी भारतीय सुपरस्टारले पछिल्लो ५० वर्षमा सयौँ सिनेमाहरुमा काम गरिसकेका छन्।

केहि समय अघि उनलाई कलेजोमा समस्या देखिएपछि अस्पताल भर्ना गराइएको थियो । बच्चन लिभर क्यान्सरबाट ग्रसित छन् । सन् २०१२ मा अमिताभ १२ दिनका लागि अस्पताल भर्ना भएका थिए। त्यतिबेला उनको सर्जरी समेत भएको थियो। त्यसपछि सन् १९८२ मा फिल्म ‘कूली’को सुटिङ दौरान उनलाई गम्भिर चोट लागेको थियो। परिस्थिती यस्तो थियो कि उनलाई चिकित्सकहरुले ‘क्लिनकल्ली डे’ड’ घोषित गरिसकेका थिए। एक अन्तरवार्तामा अमिताभ स्वयम्ले हेपा’टाइटिसको इन्फेक्सनका कारण आफ्नो ७५ प्रतिशत कलेजो खराब भएको बताएका थिए।

त्यस्तै बलिउड अभिनेता अभिषेक बच्चनलाई पनि कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ। उनले ट्वीटर मार्फत आफू कोरोना संक्रमित भएको जानकारी गराएका छन्। अभिषेकका पिता अमिताभले शनिबार राति आफूलाई कोरोना भाइरस संक्रमण भएको सामाजिक सञ्जाल मार्फत जानकारी गराएका थिए।

उनले आफ्नो ट्वीटमा संक्रमण पुष्टि भएपश्चान आफू नानावति अस्पतालको आइसोलेशनमा बसेको जानकारी गराएका थिए। उनले परिवारका अन्य सदस्य र आफूसँग काम गर्नेहरुको पनि कोरोना भाइरस परिक्षण भएको र नतिजा पखिएर बसेको जानकारी गराएका थिए।

त्यसको एक घण्टामा नै अभिषेकले आफू पनि कोरोना पोजेटिभ देखिएको जानकारी गराएका छन्। उनले बुबा र आफूलाई सामान्य लक्षण देखिएको र अहिले अस्पतालमा भर्ना गरिएको जानकारी दिएका छन्। कोरोना पोजेटिभ भईसकेपछि सम्बन्धित सबै प्रशासनलाई खबर गरिएको र परिवारका अन्य सदस्य तथा कर्मचारीको परिक्षण गराइएको बताएका छन्। उनले सबैलाई नआत्तिन आग्रह गरेका छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्