Tuesday, September 29

किन छुटेको थियो सुशान्त र अंकिता लोखन्देको सम्बन्ध ?

June 25, 2020 311

मुम्बई – केही समयअघि भारतीय अभिनेता सुशान्त सिंह राजपूतले आत्महत्या गरे । उनको आत्महत्याले बलिउड स्तब्ध बनेको छ । साथै बलिउडमा नातावाद हाबी भएको भन्दै बहस पनि शुरु भएको छ ।

यतिबेला सुशान्त सिंहको जीवनमा आएकी अंकितासँगको सम्बन्धको पनि बलिउडमा चर्चा हुन थालेको छ । यी दुईको भेट टिभी धारावाहिक पवित्र रिस्ताको छायांकनका दौरान भएको थियो । दुवै छिट्टै नजिक भए सुशान्तको कुराकानी अंकितालाई मन पर्न थाल्यो । सुशान्त पनि अकिंतातर्फ आकर्षित भए ।

मित्रता प्रेममा बदलिन धेरै समय लागेन । दुवैले एकअर्कालाई मन पराउन थाले । टिभी शो पनि सुपरहिट भयो ।

यी दुईले आफ्नो सम्बन्धको बारेमा धेरै खुलासा गरेनन् । न त लुकाए नै । साथै घुम्ने, छुट्टी मनाउने र रमाइलो गर्ने गरेका तस्वीर पनि शेयर गरे ।

फ्यानबीच चर्चा चल्न थाल्यो कि, यी दुई कहिल्यै छुट्ने छैनन् । यी दुई ६ वर्ष सँगै रहे ।

अचानक सन् २०१६ मा यी दुईको सम्बन्धमा खटपटी आउन थाल्यो । पछि यी दुई अलग भए । फ्यानलाई अझै पनि लागिरहेको थियो, प्रेममा खटपट हुन्छ । फेरि नजिक हुनेछन् । तर, त्यस्तो भएन ।

सुशान्तले आफ्नो करिअरलाई महत्त्व दिन चाहन्थे । उनी मान्थे कि, बिहे ग¥यो भने काममा ध्यान जाने छैन । सहमतिमा नै यी दुई छुट्टिए ।

अंकितासँग अलग भएपछि सुशान्तको नाम कृति सेनन, सारा अली खान र रिया चक्रवर्तीसँग पनि जोडियो । यी सम्बन्धले पहिलेको जस्तो चर्चा कमाएनन् ।

सुशान्तका साथीले उनले चोखो माया अंकितासँग गरेको दाबी गर्छन् । यदि अंकिता भएको भए सुशान्तलाई सम्हाल्ने साथीहरु दाबी गर्छन् ।

अकिंताको घरमा अझै पनि नेमप्लेट छ, जुन उनले सुशान्तसँग बनाएकी थिए । दुवैको नाम उक्त नेमप्लेटमा लेखिएको छ । अंकितालाई सधै लागेको थियो कि, एकदिन सुशान्त फेरि आफ्नो जिन्दगीमा आउनेछन् ।

The TENAA itemizing means that the thriller RMX2121 cellphone will sport a hole-punch show with the cutout positioned on the highest left nook of the display screen. On the again, the cellphone will home a number of cameras in a rectangular-shaped digicam module. What this new Realme mannequin could also be referred to as stays a thriller, however it’s rumoured that the cellphone could also be dubbed as Realme X3 Professional.
Chinese language certification website TENAA has listed photos and key particulars of a brand new Realme RMX2121 gadget. To recall, the Realme X3 was noticed on TENAA in April with the mannequin quantity RMX2142 . This makes us speculate that the brand new Realme cellphone with the mannequin quantity RMX2121 may very well be a variant of the Realme X3 vary – most likely the rumoured Realme X3 Professional. The Realme X3 Professional has been leaked on a number of events previously and has been noticed on numerous certification websites as nicely. It may very well be potential that the Realme RMX2121 will be the Realme X3 Professional; nonetheless, that is pure hypothesis from our finish. It might very nicely be a totally totally different cellphone that Realme is engaged on and hoping to launch quickly.

Anyway, the TENAA photos recommend that the Realme RMX2121 has a quad digicam setup on the again with flash assist. There is no such thing as a rear fingerprint scanner seen within the images, hinting on the presence of an in-display fingerprint sensor. The cellphone has a White shiny end on the again. The amount buttons are positioned on the left edge, whereas the ability button sits on the precise backbone. As talked about, the hole-punch cutout sits within the high left nook of the show.

Realme RMX2121
Leaked specs embrace Android software program and a 6.5-inch show. The battery is listed to be at 2,200mAh solely, however it’s seemingly a dual-cell battery comparable to what’s discovered on the Realme X2 Professional. Realme X3 Professional was additionally noticed earlier with a dual-cell battery on the TUV Rheinland website, lending extra weight to our hypothesis. Lastly, the TENAA itemizing notes that the cellphone measures 160.8×75.2×8.5mm.

प्रतिकृया दिनुहोस्